Unordered List

Bumerang - Yazarkafe

2 Haziran 2012 Cumartesi

Çiçekli ve dalgalı tığ işi model yapılışı

(click p


Tuval üzerine basit üç boyutlu örgü unsurlardan biri - yani vyvyazyvanie daire. Bu diyagram çevreler ve örgü yer vyvyazyvaniya ayrı bir şema ile işaretlenmiş.


Treble ile tek noktadan vkalyvaniya vyvyazyvayutsya 12 stobikov gelen, tizler ile döngüye vyvyazhite beş sütun, bu çıkışı için doğru yerde vyvyazyvaniya daire için, daha sonra iş açmak ve adım döngü kanca girin, tizler ile 7 daha fazla sütun kaynaşmak Fotoğraftaki kırmızı ok, dedim ilk sütunda döngü bağlamak.

Ardından daire örgü sonraki noktasına ana tuval örgü devam edin.
Ana tuval vyvyazanye çiçekler tizler ile sütunların çok güzel bak, daha fazla kontrast ve renk seçimi için iplik rengini değiştirebilirsiniz. Üçlü döngü hava ile ayrılmış iki sütun ise - vyvyazyvayutsya yaprakları üzerinde belirgin döngü örme kuruluşundan itibaren Tığ bir çiçek.
Sonraki dört döngüler yükselişi, iki sütun iki treble, üç hava döngüler ve sc sol sütunda Kanca Kravat tanıtan olun. İlk petal hazırdır.
3 çerçeve anten asansör, döngü içinde son sc çözgü bulunan iki treble, 3 hava döngü, sc, 2 sütun, sonra treble ve hava döngünün üst sol sütun tarafından kendisine Tie: Sonra başka 4 kez tekrarlayın.
Son üç hava beşinci taç yapraklarının Örgü döngüler, döngünün ilk sütununda bir bağlantı yapmak ve ana sayfa Kravat devam ediyor.
Ilginç bir yöntem ruches eleman "kabukları örme farklı yönlere yönelik ".Sütunlar arasında dikey Ruffles Örme zaten tuval bitirdi.
Işaretli sütununda ilk döngü ve örme sc olun. Ayrıca, satır bir sütun için kanca tanıtarak, tizler ile Örgü 12 sütuna, sol veya sağ sütun gönderme.
Daha sonra sütun için kolon rot yo CES daha yüksek, ve yukarıda belirtilen bir dizi kolon sonraki "kabuk" Örgü, ancak şu an dönen ve diğer yönde çubukların çalışma yönlendiren edilir.
Örgü ryushu İstenilen uzunlukta, sc veya ikinci sıra bağlama "rachim adım."

icture to enlarge) resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz

0 yorum:

Blogroll

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Follow by Email

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More