Unordered List

Bumerang - Yazarkafe

2 Haziran 2012 Cumartesi

Çiçekli ve dalgalı tığ işi model yapılışı

(click p

Tuval üzerine basit üç boyutlu örgü unsurlardan biri - yani vyvyazyvanie daire. Bu diyagram çevreler ve örgü yer vyvyazyvaniya ayrı bir şema ile işaretlenmiş.


Treble ile tek noktadan vkalyvaniya vyvyazyvayutsya 12 stobikov gelen, tizler ile döngüye vyvyazhite beş sütun, bu çıkışı için doğru yerde vyvyazyvaniya daire için, daha sonra iş açmak ve adım döngü kanca girin, tizler ile 7 daha fazla sütun kaynaşmak Fotoğraftaki kırmızı ok, dedim ilk sütunda döngü bağlamak.

Ardından daire örgü sonraki noktasına ana tuval örgü devam edin.
Ana tuval vyvyazanye çiçekler tizler ile sütunların çok güzel bak, daha fazla kontrast ve renk seçimi için iplik rengini değiştirebilirsiniz. Üçlü döngü hava ile ayrılmış iki sütun ise - vyvyazyvayutsya yaprakları üzerinde belirgin döngü örme kuruluşundan itibaren Tığ bir çiçek.
Sonraki dört döngüler yükselişi, iki sütun iki treble, üç hava döngüler ve sc sol sütunda Kanca Kravat tanıtan olun. İlk petal hazırdır.
3 çerçeve anten asansör, döngü içinde son sc çözgü bulunan iki treble, 3 hava döngü, sc, 2 sütun, sonra treble ve hava döngünün üst sol sütun tarafından kendisine Tie: Sonra başka 4 kez tekrarlayın.
Son üç hava beşinci taç yapraklarının Örgü döngüler, döngünün ilk sütununda bir bağlantı yapmak ve ana sayfa Kravat devam ediyor.
Ilginç bir yöntem ruches eleman "kabukları örme farklı yönlere yönelik ".Sütunlar arasında dikey Ruffles Örme zaten tuval bitirdi.
Işaretli sütununda ilk döngü ve örme sc olun. Ayrıca, satır bir sütun için kanca tanıtarak, tizler ile Örgü 12 sütuna, sol veya sağ sütun gönderme.
Daha sonra sütun için kolon rot yo CES daha yüksek, ve yukarıda belirtilen bir dizi kolon sonraki "kabuk" Örgü, ancak şu an dönen ve diğer yönde çubukların çalışma yönlendiren edilir.
Örgü ryushu İstenilen uzunlukta, sc veya ikinci sıra bağlama "rachim adım."

icture to enlarge) resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz

Halkalı tığ işi yapılışı


Sonra, çalışma iplik kapmak ve uzun döngü üzerine streç.
Yine, çalışma iplik ve uzun döngüler sc provyazyvaem yakala.
Yine, uzun döngüler ve provyazyvaem ikinci yüzyılda kanca tanıtarak çalışma iplik yakala. b / n.
Sütun "brumstik" tamamlamak için, Art 5 kaynaşmak gerekir. b / n (veya öğe sayısı b / şemada belirtilir n) uzun döngü.
İlk "brumstik" start ikinci "brumstika" için zincirin şu dört ana döngü döngü çekerek ve böylece serinin sonuna kadar devam tamamladıktan sonra.
Döngüler "brumstik" örgü bir model iyi bakacağız kenar ürünleri, peçete ve masa örtüsü gibi örme elemanları bağlayabilir.
 
Döngüler "brumsik" ile desenler tığ örnekleri :
Desen Şemaları:

(click picture to enlarge) resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz

Dalgalı tığ işi uzun ilmek yapılışı


İşte birkaçı 
açık çalışma şekilleri yapılan, uzun döngüler ile, kancalar ve çubuklar ve çizgiler. Uzamış açık döngüler hayalet ve örgü diğer basit teknikler yendi, hassas bir geçiş kullanarak döngüler geçerken, uzun döngüler yüksekliği deneme, sen dantel desen çeşitli yapmasına izin verin.
Uzun döngüler ile ajur örgü deseni
Bu rappotr desen verilen dikiş zinciri yazın, 9 STS + 1. olduğunu. Zincirinin her döngünün başından itibaren demiryolu (çizgi) koyarak, uzun döngü çekin.


Her uzun döngü içinde adaptörü bağlantı noktası numarası Kravat barlarda.Bazen, hemen birlikte beş uzun döngüler Örgü şemasına uygun olarak ve birlikte üç uzun döngüler bir satır başında ve sonunda.
Programı desen örgü:
Yani, birlikte Örgü üç uzun döngüler başında planı izleyen: dize hattı için çalışan, 3 menteşeler için kanca girmek çalışan iplik yakala, iplik ve bağlantı örme ilk sütun kapmak kez daha döngü çekin.


Sonraki Örgü 3 her döngüde sütun bağlamak. 4 dikiş boru döngü uzun kemerli bir ara verin.
Ayrıca, baş kravat sütun ve tekrar 3 bağlayan hemen sonra beş uzun döngüler, her döngüde * 3 kolon birleşim Örgü deseni izleyerek. her döngüde sütun 4 sıcaklık kemerli. döngüler.


Uzun dantel döngüler ilk satırına bitirdikten sonra, ilk olarak ikinci serisi ve Kilitleme Beraberlik sayısı için döngüler çekin.
Uzun döngüler bir geçiş paterni ile Kanca
Özgün bir model döngüler örtüşen basit bir yöntem oluşturur. Uzun boru döngüler ile, örme sonraki 4 STS bar bağlayan ilk dört uzun döngüler atlayın.Sonra sırayla eksik veya örme döngüler ve onları örmek için döngü çekin.Eğer çubuklar sc bağlanmak yerine bağdaştırıcı bir dizi örme olabilir.
Uzun döngüler üzerine Dalgalı ajur desen
Devamsızlık Bu desen bağlantı çubukları yerine örme uzun döngüler oluşturmak ve kemerler, uzun döngüler bir bölünme için 6 dikiş çemberleme yapılır.
Programı desen örgü:
Bu desen örme sütun bağlayan döngünün çekin bir yolu kullanıldığında, bir döngü temel birkaç döngüler çekilebilir böylece. Bunu yapmak için, döngü kanca tabanına girmek çalışan iplik kapmak ve basit bir döngü çekin, bir kez daha çalışma iplik kapmak ve bir önceki örme, uzun döngü çekin. Tabanının aynı döngü içine kanca tekrar girin ve yukarıda açıklanan işlemleri tekrarlamak, başka bir döngü çekin: Ayrıca, gerekirse ikinci döngü çekin.
(click picture to enlarge) resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz

Blogroll

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Follow by Email

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More